Svatby

Tato práce je pro mne absolutní číslo jedna, věnuji se ji nejdéle. Svatby fotografuji velice ráda. S novomanželi spolupracuji již před svatbou. Nabízím zachycení celého svatebního dne od počátečních příprav nevěsty až po následné radovánky. Každý moment je v ten den velice důležitý. Svatby fotografuji v Karlových Varech, Lokti nad Ohří, v Sokolově, v Ostrově ale i v Praze a v Plzni.
Při fotografování se snažím navodit příjemnou atmosféru, pro výsledné fotografie je to nepostradatelné.
Navštivte malou ukázku fotografií v galerii, určitě budete spokojeni.

Fotobalíčky

Základní balíček

Novomaželům se začínám věnovat od příjezdu k místu, kde se obřad koná. Zhruba 20 minut před začátkem obřadu.
Zachycuji atmosféru před obřadem, obřad, gratulace.
Poté začínáme fotografovat skupinové a rodinné fotografie, foto s přáteli. Vše si pečlivě a jasně organizuji, aby nám nevznikaly prodlevy.
Nejvíce oblíbeným snímkům samotných navomanželů se věnuji na závěr. Hosté v tu chvíli mají volný program. Končíme odjezdem novomanželů na svatební hostinu.
Fotografování se pohybuje kolem 1 až 2h.
Novomanželům do týdne poté předávám 60 - 80ks tištěných fotografií na kvalitním fotopapíru z profesionální laboratoře 13x19cm, DVD se snímky v plné kvalitě (100 až 150 záběrů upravených, vyretušovaných)

Nevěstin balíček

Nevěstin balíček je bohatší o fotografie z příprav nevěsty ( kadeřník, líčení, oblékání), zdobení aut, příjezd hostů. Pokud se v místě obléká i ženich věnuji se samozřejmě i jemu.

Stříbrný balíček

Začínáme příjezdem k místu obřadu jako u základního balíčku. Končím fotografování u svatební polévky- začátku svatební hostiny.

Zlatý balíček

Balíček obsahuje všechny předešlé balíčky.Začínám přípravou nevěsty, končím u podávání polévky.

Diamantový balíček

Balíček obsahuje služby zlatého balíčku s tím, že pokračuji fotografováním celé svatební hostiny, nakrojením dortu a pokračuji zachycením volné zábavy. Jedná se o časový úsek 6-7 hodin fotografování
Novomanželů předávám celkem 150ks tištěných fotografií 13x19cm + ostatní upravené a vyretušované foto je na DVD (zhruba 300 záběrů).

Rande

Fotografování snoubenců ještě před svatebním dnem.
V ceně je 40 fotografií upravených na CD v plné kvalitě z toho 10 tištěných ve formátu 13x19cm.

Pro cenovou nabídku mne neváhejte kontaktovat, případně můžete vyplnit a odeslat poptávku

Ukázka z portfolia Ukázka z portfolia
Ukázka z portfolia Ukázka z portfolia
Ukázka z portfolia Ukázka z portfolia